iHotovost

Nejvýhodnější půjčky na celém internetu

0 klientů

Vitacredit - půjčka se zástavou

  • od 50 000 Kč
  • Na cokoliv
  • Půjčka se zástavou nemovitostí
  • Bez potvrzení o příjme
  • Rychlé vyřízení přes online formulář

Vitacredit

Americká hypotéka Potřebujete větší sumu peněz a nechcete se starat o složité papírování? Máte záznam v registru dlužníků a banka vám nechce půjčit? Vlastníte nemovitost? Máme pro vás řešení. Americká hypotéka Vitacredit je speciálním finančním produktem přesně pro vaše potřeby. Využití nachází především v situaci, kdy žadatel potřebuje rychle a bez zbytečného papírování větší sumu peněz. Hodí se opravdu pro každého, jelikož její jediné omezení tkví v plnoletosti, vlastnictví nemovitosti a možnosti doložit příjem.


Možnosti americké hypotéky

Žadatel o půjčku v podobě americké hypotéky Vitacredit má velice široké pole působnosti. Nebankovní hypotéky jsou poskytovány od 50 000 Kč a jejich využití je plně v režii majitele půjčky. Peníze mohou být uplatněny naprosto podle přání a potřeb klienta. Splatnosti klient volí dle své potřeby a možností. Zažádejte nezávazně o hypotéku online a získejte přehled o tom, co nebankovní trh nabízí.

spokojený klient

Dostal jsem se do tíživé finanční situace. Jako nejpřijatelnější se mi jevil úvěr od společnosti Vitacredit. I přestože, že jsem měl dům už zaúvěrovaný, mi poskytla půjčku. Oceňuji, že neprobíhalo žádné prověřování v registru dlužníků.

Jan D., Karlovy Vary