iHotovost

Nejvýhodnější půjčky na celém internetu

0 klientů

Smart půjčka

  • Možnost získat 4 000 až 50 000 Kč
  • Na cokoliv a bez ručitele
  • Bez nahlížení do registru
  • Také pro důchodce nebo ženy na MD
  • Peníze v hotovosti doručeny až domů

Smart půjčka od JET Money s.r.o.

Společnost JET Money s.r.o. nabízí jednu z nejoblíbenějších nebankovních půjček, jímž je Smart půjčka. Můžete si být jisti, že se vám do rukou dostává kvalitní finanční produkt. Na velmi dobré úrovni je také přístup společnosti k zákazníkům, který je velmi korektní a zodpovědný. O produktu Smart půjčka, který patří k tomu nejlepšímu, co tato společnost nabízí, se dozvíte na těchto stránkách, kde si jej můžete také sjednat prostřednictvím online formuláře.


Co nabízí Smart půjčka?

Smart Smart půjčka je velmi výhodný a snadno dostupný úvěrový produkt, který je určený soukromým klientům a domácnostem. Využít jej mohou zaměstnané osoby, důchodci (invalidní i senioři) a také například ženy na mateřské dovolené. Zejména zaujme ty z vás, kteří si právě nelibují v papírování a běhání po pobočkách a chtěli by úvěr, který lze vyřídit snadno a v krátkém čase. Přesně taková je Smart půjčka. Vyplníte online formulář a o dalším postupu budete obratem informováni pracovníkem společnosti, který vám pomůže půjčku získat co nejrychleji a za co nejlepších podmínek. Díky obchodním zástupcům, s nimiž klienti jednají, je tento úvěr velmi individuálně řešený a nabízí optimální pomoc na míru vaší situaci. Půjčit si můžete částku 4 000 až 50 000,-Kč. Není zapotřebí dokládat účel, a tak peníze můžete použít na cokoli. Doba splatnosti je 8 – 13 měsíců a půjčka je získatelná bez ručitele nebo zástavy, v případě že prokážete dostatečnou bonitu.

spokojený klient

Hledala jsem půjčku, která rychle vyřeší moje složité finanční problémy. Porovnala jsem si půjčky a rozhodla se pro Smart půjčku. Peníze jsem získala okamžitě na ruku, a to pro mě bylo nejdůležitější.

Petra T., Praha