iHotovost

Nejvýhodnější půjčky na celém internetu

0 klientů

Provident půjčka

  • 4 000 až 80 000 Kč
  • Na cokoliv
  • Bez ručitele
  • Rychlé online sjednání
  • Úplná transparentnost

Provident půjčka

Společnost Provident Financial se zabývá spotřebitelským financováním a poskytováním nižších krátkodobých úvěrů domácnostem a soukromým osobám. V České republice působí tato britská společnost, která je součástí nadnárodní skupiny IPF, od roku 1998 a již na začátku se zařadila mezi nejvyhledávanější poskytovatele nebankovních půjček u nás. Tento post si udržela a v současnosti se může tato firma pochlubit již čtvrt milionem spokojených zákazníků. Ve svém oboru má tedy u nás výsadní postavení. Její produkty se vyznačují dokonalou transparentností, poctivostí a velmi individuálním přístupem k řešení zákazníkových požadavků. Provident Financial si velmi zakládá na tom, aby její zákazníci byli vždy spokojeni, a proto prosazuje zodpovědný a korektní přístup. Podívejme se nyní podrobněji na hlavní produkt této společnosti.


Půjčka Provident do 80 000,-Kč

Půjčka Provident Společnost Provident Financial nabízí řešení krátkodobého finančního nedostatku formu neúčelové půjčky, která vám poskytne hotovost v rozmezí 4 000 až 80 000,-Kč. Vyřízení je nesmírně pohodlné a rychlé, Provident dělá vše pro váš komfort. Půjčku můžete navíc získat bez zajištění ručitelem nebo zástavou a při jejím vyřizování je brán zřetel pouze na vaši aktuální finanční situaci. Nebudete tedy prověřováni v registru dlužníků a ani jiné resty či dluhy z minulosti vaši žádost neohrozí. Doba splatnosti této půjčky je obvykle 45 nebo 60 týdnů. Velkou výhodou je, že ihned při podání žádosti uvidíte, kolik přesně zaplatíte na RPSN i úrocích a také na kolik vás půjčka vyjde celkově. Svou žádost budete projednávat se svým obchodním zástupcem, který vám bude k dispozici po celou dobu vyřizování i splácení. Půjčka je velmi flexibilní a je s ní možno dosáhnout značně individuálního řešení vaší finanční situace.

spokojený klient

Potřebovala jsem půjčit 40 000 Kč. Našla jsem tenhle portál, porovnala si nabídky a rozhodla se pro Provident. Obchodní zástupce byl velmi ochotný, vše mi detailně vysvětlil. Se službami společnosti Provident jsem velmi spokojená. Můžu jen doporučit.

Sandra K., Pelhřimov